Po celou dobu existence firmy provádíme čištění koberců a to veškerých druhů koberců nejrůznějšími metodami.

Čištění koberců tzv. suchou metodou

Po mnohaletých zkušenostech s čištěním koberců jsme se přiklonili k čištění koberců tzv. suchou metodou, která je vhodná jak pro perské koberce, tak pro koberce zátěžové či kazachy. Moderní metoda vyčistí vaše koberce do hloubky, zanechá je čisté, barevně oživené, voňavé a hlavně suché, tak že je můžete ihned používat. Pomocí nejmodernějších přístrojů zbavíme vaše koberce veškeré špíny, roztočů, prachu i starých, hlubokých a zaschlých skvrn.

Čištění koberců z hotelů či schodišť

V naší čistírně koberců samozřejmě čistíme také velmi zatěžované a namáhané koberce z hotelových hala, chodeb, schodišť apod. Po čištění koberců je koberec ošetřen tak, aby odolával špíně a usazeninám co nejdéle. Jeho povrch je antistatický. Stačí nám zavolat, my přijedeme koberce zabalíme, odvezeme, vyčistíme v naší zaběhnuté čistírně a opět vám je dovezeme domů ve stavu, okamžitého použití.

Stroje na čištění koberců

Čištění koberců probíhá pomocí vysoce účinných přístrojů, které jsou maximálně šetrné k vašim kobercům. Používáme účinné prostředky, které dokáží spolehlivě odstranit i zaschlé skvrny, přesto jsou bezpečné a vhodné pro alergiky a astmatiky. Veškeré zakázky vyřizujeme v minimálních dodacích lhůtách k plné spokojenosti našich klientů.