Faq

Otázky a odpovědi

Od metod čištění přes parkování před naší provozovnou až po informace, jak rychle váš koberec vyčistíme, vše zjistíte v sekci Otázky a odpovědi.
Naši čistírnu najdete na Praze 3 v Husitské ulici 48/50 nedaleko autobusové zastávky U Památníku, kam jezdí linky 133, 175, 207, 908 a 909. Pohodlně se k nám také dostanete autem a o poplatků za parkování se také bát nemusíte. Sídlíme ve dvoře, a tak je přímo před čistírnou parkování pro naše zákazníky zdarma.
Ano, naše provozovna se nachází na Žižkově na Praze 3. Najdete ji ale ve dvoře, a tak před ní bez problému zaparkujete.

Čištění koberců ve vaší domácnosti samozřejmě zajistíme, vždy ale upřednostňujeme čištění v naší provozovně. Některé skvrny a nečistoty nejsou přímo po čištění viditelné a ukáží se až s odstupem nějakého času. V takovém případě můžeme v čistírně koberec ošetřit opakovaně a vy si ho od nás převezmete až ve chvíli, kdy můžeme garantovat stoprocentně odvedené služby.

Ano, koberce si rádi vyzvedneme u vás doma a po vyčištění vám ho opět přivezeme. Službu poskytujeme na území Prahy s pevnou cenou 250 Kč za jednu cestu. Svoz zajistíme i případě, že bydlíte v okolí metropole, pro výpočet ceny nás neváhejte kontaktovat přes formulář na hlavní stránce či telefonicky na čísle 222 543 055 nebo 603 518 242.